Poseł

 

 


Wszyscy, którzy chcą przegonić mafię reprywatyzacyjną z Warszawy, powinni stanąć razem ze mną

5 maja 2018, 07:24

Platforma Obywatelska wywiesiła znak drogowy, gdzie jest napisane, że odholują samochód każdemu, kto nie będzie miał legitymacji Platformy. Czy wyobrażacie sobie państwo taka sytuację, że Straż Miejska podchodzi do samochodu X i puka w okienko, mówi: proszę zamiast dowodu osobistego czy prawa jazdy, proszę pokazać legitymację partyjną.

Na ten znak można byłoby machnąć ręką, tylko problem polega na tym, że to dłuższa i konsekwentna polityka, którą proponuje Platforma w stolicy. To polityka tworzenia miasta elitarnego dla wąskich grup ludzi, którzy mają legitymację poselską, albo się urodzili w Warszawie, a ci, którzy mieszkają w Warszawie, ale przyjechali z innych miejsc, mają tu rodziny, prowadzą firmy, to są gorsi. To filozofia Platformy.

Robię wszystko, co w mojej mocy, aby dzisiaj zebrać całą drużynę. W Polsacie powiem to jeszcze raz: wszyscy, którzy chcą przegonić mafię reprywatyzacyjną z Warszawy, powinni stanąć razem ze mną i powinni walczyć o to, aby Warszawa była zarządzana uczciwej - mówi Patryk Jaki

Więcej: Wpolityce.pl

Imię, pseudonim (wymagane)

Treść komentarza

Przepisz czarne znaki