Poseł

 

 


Warszawa zasługuje na lepsze zarządzanie

26 kwietnia 2018, 00:00

– Mam takie marzenie, żeby Warszawa była prawdziwą, europejską stolicą. Stolicą, która będzie błyszczała na tle innych stolic, innych państw na świecie. Ale nigdy tak nie będzie, dopóki nie będzie miastem uczciwym – powiedział kandydat PiS na urząd prezydenta stolicy, wiceszef Ministerstwa Sprawiedliwości Patryk Jaki.

Wiceminister podkreślił w „Minęła dwudziesta”, że Warszawa jest miastem o gigantycznym potencjale z ciężko pracującymi ludźmi. – Mieszkańcy Warszawy ciężką swoją pracą wypracowują budżet. Budżet wielkości prawie 16 mld zł – mówił. I dodał, że kilka takich budżetów wypłynęło do mafii reprywatyzacyjnej przez to, jak rządzi PO. Jego zdaniem Rafał Trzaskowski, kandydat na prezydenta stolicy z ramienia PO i Nowoczesnej, chce kontynuować te rządy.

W ocenie Jakiego polityk Platformy obraża wszystkich warszawiaków, którzy związali się z tym miastem, ale urodzili się w innych miejscach. – Ja chciałbym z kolei, żeby Warszawa była miastem przyjaznym dla wszystkich – zapewnił polityk, który sam pochodzi z Opola.

Więcej: TVPInfo

Imię, pseudonim (wymagane)

Treść komentarza

Przepisz czarne znaki