Poseł

 

 


Opolskie żarty

1 kwietnia 2010, 21:42

           Nasze miasto 1 kwietnia było bardzo bogate w żarty. Najpierw przeczytałem, w Gazecie Wyborczej, że Dyrektor MZD S.Tyka został Wiceprezydentem Opola. I od razu odebrałem kilka telefonów, z których żaden nie nadaje się publicznego opisu. A tak przy okazji trzeba uważać z żartami, ponieważ akurat ten mógł kosztować wielu kierowców utratę zdrowia….heheh

 

 

            Potem w „Nowej Trybunie Opolskiej” napisali, że Janusz Kowalski powalczy o stanowisko Prezydenta Opola z ramienia PiS-u. I muszę przyznać, że wiele osób w partii dało się nabrać i już zdążyli wywołać aferę, a przy okazji ……mi się dostało. Ci, którzy uwierzyli w ten żart - jednoznacznie przypisali Patrykowi Jakiemu załatwienie poparcia PiS-u dla J. Kowalskiego. Ledwo wstałem i już miałem telefony z informacjami, że ….mam problemy. Ale potem nieźle się z tych osób śmiałem.

            I na koniec – poniższy wniosek o nagrodę dla Dyrektora MZD był moim primaaprilisowym żartem i tez muszę się pochwalić, że wiele osób dało się nabrać.

P.S

            Przykro mi, że w takich poważnych sprawach używany jest czarny humor, ale jak widać w opolskiej przypadłości zwanej „MZD” – już tylko to zostało. A w ostateczności zawsze przecież śmiech to zdrowie;-).
Alfa1212 24 listopada 2013, 14:42

dzwoni kumpel do kumpla i muwi ukradli mi bryke a powiedziales Policji tak powiedzieli rze tego niezrobili

 
Marian 26 kwietnia 2018, 18:04

...a Alfie ukradli słownik języka polskiego...

 

Imię, pseudonim (wymagane)

Treść komentarza

Przepisz czarne znaki