Poseł

Porozmawiaj z biurem posła

Porozmawiaj Online Napisz do nas... Wyślij

 

Konwencja Zjednoczonej Prawicy: Przedstawiałem program dla sportu

28 lipca 2015, 14:56

Na Konwencji Zjednoczonej Prawicy przedstawiałem program dla sportu prawdopodobnego nowego rządu. Polski sport wymaga poprawy prawa, stworzenia zachęty dla biznesu inwestującego w sport, zmniejszenia biurokracji.

Trzeba upowszechnić kulturę fizyczną, zreformować lekcje WF-u, efektywnie wykorzystać nowe obiekty.

Polskę można skutecznie promować poprzez duże imprezy sportowe, trzeba zreformować i ujednolicić systemy szkolenia młodzieży, kontynuować program budowy powszechnej infrastruktury sportowej – to w dużym skrócie powinny być priorytety nowego rządu w zakresie sportu.

1_n
3_n
6_n
Więcej zdjęć w Galerii

Polak 17 listopada 2015, 20:50

Brawo !

Tak dalej Panie Patryku. A już jak słucham Pana wypowiedzi w sejmie, jak Pan dowalił tej niemocie na usługach Berlina, tzn. Kopacz, to aż miecz się z radości trzęsie (został po czasach króla Sobieskiego). Ja bym jeszcze ściągnął do kraju i postawił pod mur zdrajcę TUSKA - za ACTA, ECTA i inne umowy na niekorzyść Polski. Za sprzedanie polskich emigrantów w UK, co wprost mu w oczy powiedział poseł angielski co już samo w sobie jak na Anglika jest czymś niesłychanym ale tak był zbulwersowany widocznie jak taka szmata śmie sprzedawać własnych rodaków za chałturę w UE. I co teraz ta UE "wiedziona" przez taka wspaniałą "nową twarz" ? Wstydu się musi najeść, honor stracić bo najpierw serdecznie zaprasza każdego, a teraz się wymiguje, zostają obiema rękoma i nogami w szambie w które dała się "światłym przywództwo" i znudzonej eurokracji wpędzić. Za te błędy cierpieć będą miliony a tysiące już cierpią - rodziny ofiar w Paryżu, a to dopiero początek i nie od nich się zaczęło - Niemcy, Szwedzi, Norwegowie mają dość przestępczości i coraz to nowych żądań pseudo-uchodźców.
My Polacy, mamy jeszcze możliwość jeśli będzie trzeba prowadzić z nimi dialog taki jak nasz sławny przodek "spuszczając im łomot". Razem z podobnie myślącymi Czechami, Słowacją i paroma innymi, jeszcze nie zblazowanymi pseudo-solidarnością (z kim ? z całym wszechświatem ?!?!) krajami możemy nie dać odebrać nam naszych krajów przez hołotę.

Powodzenia !

antyterrorysta (p.s. jeśli partyjotów będą nazywać faszystami, to niech i tak będzie. Ze zdrajcami przyjedzie czas się rozliczyć i nie słowami)

 
siwy 20 listopada 2015, 21:00

panie posle zrob pan porzadek z abonamentem radiowo-telewizyjnym

 
86rocznik 29 kwietnia 2016, 10:59

Panie Pośle wykorzystajmy w końcu nasze perełki światowe tzn najelpszych sportowców jak Lewandowaki , Dudek , siatkarzy itp do budowania szkółek sportowych i promowania zdrowego stylu życia. Młode pokolenie zatraciło się w komputerach. pamięta Pan pełne boiska w latach 90 i gromady dzieci na podwórkach,
Dziś siedzą przed tabletami pokrzywione.
Polska może być potęgą sportową.
Mamy już szkółkę barcelony w Warszawie.
Czas na kolejne: Realu Madryt, Bayernu. Niech dzieci się garną do sportu. Potem przyszłe gwiazdy sportu niech inwestują w polską gospodarkę zarobione pieniądze w zachodnich klubach.
Wierzę w Pana.
Ma Pan charyzmę.

 

Imię, pseudonim (wymagane)

Treść komentarza

Przepisz czarne znaki