Poseł

 

 


Dziękuję!

15 kwietnia 2012, 19:55

Dziś, w niedzielę Miłosierdzia Bożego, ulicami naszego miasta przeszedł marsz w obronie wolności słowa w naszej Ojczyźnie. Wzięło w nim udział ok. 1 500 osób.

 

Gdy wraz ze współpracownikami rozważaliśmy zorganizowanie tego marszu w naszym mieście, przyznam szczerze, że mieliśmy wątpliwości, czy opolanie czują potrzebę udziału w takim wydarzeniu. Dziś wiem,że się myliliśmy. Tłumy, które przeszły ulicami Opola domagającsię miejsca na cyfrowym multipleksie dla Telewizji Trwam pokazują, jak ważny jest dla nas wszystkich dostęp do katolickich mediów w naszej Ojczyźnie.

 

Chciałbym wszystkim Państwu podziękować za udział w dzisiejszym proteście. Jestem pewien, że nasz głos zostanie usłyszany, że wyTRWAMy i wygramy naszą walkę w obronie katolickich wartości w naszej Ojczyźnie.

 

Serdecznie dziękuję wszystkim środowiskom, które włączyły się w przygotowanie tego marszu. W sposób szczególny chciałbym podziękować Kołom Radia Maryja z całego województwa, Solidarności Uniwersytetu Opolskiego i Legionowi Maryi. Państwa wkład jest niedo przecenienia.

 

Dziś wszyscy możemy być z siebie dumni!

 

1288-marsz_tv_trwam-1

1288-marsz_tv_trwam-2

1288-marsz_tv_trwam-3

1288-marsz_tv_trwam-4

1288-marsz_tv_trwam-5

Imię, pseudonim (wymagane)

Treść komentarza

Przepisz czarne znaki